blogger-hc
dimanche 5 juin 2011
денят...
Денят наречен е за мой,
но нещо в него липсва...
Искам теб! И само теб!
С теб съм жива и съм аз!
Снимката
е на
Драго
.
.
Aucun commentaire:
Enregistrer un commentaire
‹
›
Accueil
Afficher la version Web
Aucun commentaire:
Enregistrer un commentaire